wtorek, 12 lutego 2019

Anachrony, podróż w czasie - konkurs zakończony

http://www.planszowkiwedwoje.pl/2019/02/anachrony-podroz-w-czasie-konkurs.html
XXVI wiek. Świat jaki znamy przestał istnieć już dawno temu. Dzielni eksploratorzy w egzoszkieletach urządzają wyprawy do będącej centrum tego postapokaliptycznego świata stolicy. Przywódcy frakcji angażują się w wielką politykę, a każdy mieszkaniec wielkiego miasta-statku ma swoją rolę, która jest niezbędna dla funkcjonowania społeczności. Twoją jest pilnowanie maszyny czasu. Odpalane raz na kilka miesięcy urządzenie dawno już przestało budzić jakiekolwiek zainteresowanie, więc robota polega na siedzeniu i gapieniu się w sufit. A może by tak wybrać się na małą wycieczkę i poznać kogoś opisywanego w tych starych kronikach trzymanych w wielkiej bibliotece? Podobno w przeszłości było kilku interesujących ludzi. Tak, to jest myśl! Niewiele się zastanawiając ustalasz rok i miejsce, w którym można było spotkać wytypowaną postać, odpalasz maszynę i ziiiiut, przenosisz się w przeszłość. Kogo odwiedziłeś?

Anachrony to jedna z ciekawszych gier, które poznałem w zeszłym roku. Poczytać o niej możecie też w recenzji.

ZADANIE:

 • Napisz jaką postać z przeszłości chciałbyś odwiedzić i dlaczego.
 • Dodatkowe punkty za "wstrzelenie się" w któryś z naszych typów,
  które ujawnimy po konkursie.

 

Termin:

 • do końca soboty 16 lutego 2019 roku

Zwycięzca:

 • osoba, której odpowiedź będzie wg nas najciekawsza, najlepsza

Nagroda:

 • nowa, rozpakowana tylko do zdjęć gra Anachrony (polska wersja)


Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu "Podróż w czasie" (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowkiwedwoje.pl).
 2. Sponsorem nagrody - gry planszowej Anachrony - jest wydawnictwo Albi Polska.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu przepisów prawa. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 12.02.2019 roku do 16.02.2019 roku, do godziny 23:59.
 10. Zadaniem konkursowym jest napisanie z jaką postacią historyczną i dlaczego chciałoby się spotkać, i przesłanie odpowiedzi na adres e-mail: planszowkiwedwoje@gmail.com albo umieszczenie jej pod wpisem konkursowym na fanpage'u bloga.
 11. Laureatem konkursu zostanie osoba, której odpowiedź uznamy za najciekawszą, najbardziej klimatyczną i pasującą do naszych preferencji.
 12. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje, członkowie ich najbliższych rodzin oraz pracownicy Sponsora. 
 13. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedynie to otrzymane jako pierwsze.
 14. Uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu. Dane uczestników zostaną usunięte po zakończeniu konkursu, dane laureata zostaną usunięte po otrzymaniu przez niego nagrody.
 15. Laureat Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 14 (czternastu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 16. Laureat zobowiązany jest, w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od poinformowania go o zwycięstwie, przesłać swój adres korespondencyjny na adres e-mail Organizatora lub w wiadomości na Facebooku (zależnie od formy wysyłki zgłoszenia).
 17. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 18. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.
 19. Nagrodę wysyła Organizator do 30 (trzydziestu) dni roboczych od dnia otrzymania adresu Laureata.

Powodzenia! 

Sponsorem nagrody w konkursie jest wydawnictwo Albi. Dziękujemy!

www.albipolska.pl

4 komentarze:

 1. Chciałbym spotkać się z Nostradamusem, dlatego że takie spotkanie nie zakłuciło by mojej lini czasowej a dodatkowo może bym dowiedział się czegoś z przyszłości z mojej perspektywy czasu. Podróż w przeszłość by poznać przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział w konkursie biorą wpisy umieszczone na fanpage'u (tam gdzie prowadzi link z opisu konkursu) albo przesłane e-mailem na planszowki.we.dwoje@gmail.com.
   - W.

   Usuń
 2. Czy wyniki już gdzieś były podane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie, w weekend postaramy się ogarnąć konkurs. Wyniki będą na blogu i fanpage'u.
   - W.

   Usuń