sobota, 1 września 2018

Konkurs z Manhattanem! - zakończony

http://www.planszowkiwedwoje.pl/2018/09/konkurs-z-manhattanem.html
W piątek na blogu pojawiła się recenzja Manhattanu, w związku z czym wraz z wydawnictwem FoxGames przygotowaliśmy dla Was konkurs! Zabawa trwa do środy (5.09.2018), udział można wziąć wysyłając e-mail albo komentując odpowiedni wpis na naszym fanpage'u. Szczegóły we wpisie!

Zadanie:

 • Zbuduj planszówkowy wieżowiec z elementów i/albo pudełek gier,
  zrób mu zdjęcie i prześlij do nas!

 • Odpowiedź prześlij na adres: planszowkiwedwoje@gmail.com albo...
 • ...umieść ją w komentarzu pod wpisem konkursowym na naszym fanpage'u.
 • W tytule e-maila wpisz "Konkurs z Manhattanem".
 • Wasze dane i wiadomości posłużą jedynie w celach konkursowych, laureata poprosimy o przekazanie adresu do wysyłki sponsorowi nagrody, czyli wydawnictwu FoxGames.

Termin:

 • do końca środy 5 września 2018 roku

Zwycięzca:

 • osoba, której zdjęcie wybierzemy (pomysł, wykonanie wieżowca)

Nagroda:

 • gra planszowa Manhattan


Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu "Konkurs z Manhattanem" (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowkiwedwoje.pl).
 2. Sponsorem nagrody - gry planszowej Manhattan - jest wydawnictwo FoxGames.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu przepisów prawa. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 1.09.2018 roku do 05.09.2018 roku, do godziny 23:59.
 10. Zadaniem konkursowym jest zbudowanie planszówkowego wieżowca z elementów i/albo pudełek gier planszowych i przesłanie jego zdjęcia na adres e-mail: planszowkiwedwoje@gmail.com albo umieszczenie zdjęcia pod wpisem konkursowym na fanpage'u bloga.
 11. Uczestnik przesyłając zgłoszenie oświadcza, iż posiada pełnię praw autorskich do przesłanej fotografii oraz że zdjęcie konkursowe nie było wcześniej publikowane w Internecie lub innych mediach.
 12. Laureatem konkursu zostanie osoba, której zdjęcie zostanie wybrane przez redakcję Planszówek we dwoje.
 13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje, członkowie ich najbliższych rodzin oraz pracownicy Sponsora. 
 14. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedynie to otrzymane jako pierwsze.
 15. Uczestnictwo w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu. Dane uczestników zostaną usunięte po zakończeniu konkursu, dane laureata zostaną usunięte po otrzymaniu przez niego nagrody.
 16. Laureat Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 14 (czternastu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 17. Laureat zobowiązany jest, w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od poinformowania go o zwycięstwie, przesłać swój adres korespondencyjny na adres e-mail Sponsora.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 19. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.
 20. Nagrodę wysyła Sponsor do 30 (trzydziestu) dni roboczych od dnia otrzymania adresu Laureata.

Powodzenia! 

Sponsorem nagrody w konkursie jest wydawnictwo FoxGames. Dziękujemy!

http://www.foxgames.pl/

4 komentarze:

 1. Gdzie będą podane wyniki? I kiedy zostaną podane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na blogu i pewnie na fanpage'u. Regulamin zakłada, że w ciągu 14 dni, ale powinno udać się wcześniej. Kwestia kiedy uda nam się usiąść i przejrzeć wszystkie z głoszenia :).
   - W.

   Usuń
 2. Witam, czy wiadomo cos o wynikach ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki pojawią się dzisiaj wieczorem albo jakoś jutro. Pamiętamy o konkursie, przeglądaliśmy już zgłoszenia i chcieliśmy wrzucać rozwiązanie, ale... nie udało się nam dogadać, jeszcze raz przeglądamy wszystkie prace i będziemy dzisiaj ostatecznie debatować :).
   - W.

   Usuń