poniedziałek, 13 listopada 2017

Konkurs planszówkowy! Zostań jednym z 16 zwycięzców! - zakończony

http://www.planszowkiwedwoje.pl/2017/11/konkurs-planszowy-16-zwyciezcow.html

Przekroczenie trzech tysięcy polubień na fanpage'u to chyba dobra okazja do świętowania, prawda? Wraz z kilkoma partnerami przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich naszych czytelników! Nagrodzimy aż 16 osób, więc jest o co walczyć!

Zadanie jest proste, chociaż wymaga odrobiny kreatywności -  szczegóły w dalszej części wpisu. Zabawa trwa do końca piątku (17 listopada)!

Zadanie:

Do realiów/świata/czasów jakiej gry planszowej chciałbyś się przenieść  i dlaczego?
Jaką pełniłbyś tam rolę?

Odpowiedź prześlij na adres: planszowkiwedwoje@gmail.com. Możesz też podać numery nagród, na których najbardziej Ci zależy, weźmiemy je pod uwagę, jeśli Twoja praca zostanie wybrana.

W tytule e-maila wpisz "Konkurs planszówkowy". 

Termin:

do końca piątku 17 listopada 2017 roku

Zwycięzcy:

wybrani autorzy najlepszych prac konkursowych

Partnerzy:

Nagrody w konkursie przygotowaliśmy dzięki kilku planszówkowym firmom! 
Jeśli jeszcze nie obserwujecie ich na Facebooku, to pora to zmienić! :)

https://www.facebook.com/TreflJokerLine/https://www.facebook.com/baldar.wydawnictwo/https://www.facebook.com/czachagame
https://www.facebook.com/wydawnictwogindie/https://www.facebook.com/FOXGAMESpl/https://www.facebook.com/gamesfactorypublishing/
https://www.facebook.com/sirmeeple/https://www.facebook.com/Hobbitypl/https://www.facebook.com/ImagineRealmStudio/

https://www.facebook.com/SpellGames/
 

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu "Konkurs planszówkowy - 3000 polubień" (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowki.blogspot.com).
 2. Sponsorami nagród są: Baldar, Czacha Games, Fabryka Kart Trefl-Kraków, FoxGames, Games Factory, Gindie, Hobbity, Imagine Ream, Mr. Meeple, Spell Games.
 3. Pula nagród w konkursie może ulec zmianie.
 4. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 5. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 6. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 7. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 9. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 10. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 13.11.2017 roku do 17.11.2017 roku, do godziny 23:59.
 11. Zadaniem konkursowym jest odpowiedzenie na pytania "Do realiów/świata/czasów jakiej gry planszowej chciałbyś się przenieść i dlaczego? Jaką pełniłbyś tam rolę?" i przesłanie odpowiedzi na adres e-mail: planszowkiwedwoje@gmail.com.
 12. Laureatami konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi zostaną wybrane przez redakcję Planszówek we dwoje.
 13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje, członkowie ich najbliższych rodzin oraz pracownicy Sponsora.
 14. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedyne to otrzymane jako pierwsze.
 15. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.).
 16. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 14 (czternastu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 17. Zwycięzca zobowiązany jest przesłać w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny, korzystając z adresu e-mail, z którego wysłał zgłoszenie.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 19. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.
 20. Nagrodę wysyła Organizator/Sponsor do 30 (trzydziestu) dni roboczych od dnia otrzymania adresu Laureata.

Powodzenia!

10 komentarzy:

 1. Czy jest jakiś limit słów??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Formalnie nie ma, ale tak zdroworozsądkowo prosimy, bez długaśnych rozprawek na kilka stron ;).
   - W.

   Usuń
  2. Lepiej jako załącznik czy w wiadomości @ ?

   Usuń
  3. W wiadomości, łatwiej będzie później sprawdzać. Ale jeśli będzie w załączniku, to też nic się nie stanie :).
   - W.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Można wrzucić dodatkowo, ocenie podlegać będzie tylko odpowiedź pisemna. Ale chętnie rzucimy okiem też na ilustrujące ją fotki ;).
   - W.

   Usuń
 3. Czy może być po angielsku? Mój polski nie jest bardzo dobrze :) / Pere

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdążyłam w ostatniej chwili... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze spory zapas miałaś, ostatnie dwa zgłoszenia przyszły o 23:59 :D.
   - W.

   Usuń