poniedziałek, 13 listopada 2017

Dodatek do gry Boss Monster! Czy to już koniec bohaterów? [informacja prasowa]

http://www.planszowkiwedwoje.pl/2017/11/dodatek-do-gry-boss-monster-czy-to-juz.html
Sytuacja jest poważna. Sprawozdania dziennikarzy mówią jednoznacznie - statek obcych rozbił się w Arkadii! "Twarde lądowanie" sprawiło, że w pikselowym świecie Boss Monstera zawrzało. Ufolodzy głowią się: czy to początek kłopotów na szerszą skalę, czy bohaterowie zdołają odeprzeć zmasowany atak mocarnych bossów z kosmosu?

"Twarde lądowanie" to rozszerzenie do "Boss Monstera", gry karcianej, w której gracze wcielają się w czarne charaktery rodem z retro gier wideo - bossów i za pomocą przemyślnych pułapek walczą z zacnymi bohaterami. Dodatek wprowadza do gry nowy rodzaj skarbu - artefakt obcych oraz nowych bohaterów, którzy pragną go zdobyć. Co ważne, pozwala zwiększyć maksymalną liczbę graczy z czterech do pięciu lub sześciu. Można go wykorzystać grając zarówno w tytuł "Boss Monster", jak i w "Boss Monster. Następny poziom." Karty, utrzymane w charakterystycznym, pikselowym stylu, pełne są zabawnych odniesień do popkultury.

Dodatek ukazał się pod koniec października (można go było po raz pierwszy zobaczyć na Targach Książki w Krakowie). Właśnie trafia na sklepowe półki.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza