niedziela, 21 maja 2017

Sushi Dice - premiera

http://planszowki.blogspot.com/2017/05/sushi-dice-premiera.html
Tylko najszybszy i najdokładniejszy szef kuchni dołączy do elity kuchmistrzów sushi. Aby tego dokonać, musisz przygotować tacki z sushi szybciej niż przeciwnicy i ponadto wytknąć im nawet najmniejsze błędy.

Sushi Dice to dynamiczna gra dla prawdziwych kościanych wyjadaczy,a w której gracze toczą ze sobą pojedynek o przygotowanie znakomitego sushi. 

Aby je przygotować, będą musieli zgrabnie i szybko rzucać kostkami do momentu, gdy uda im się wyrzucić odpowiednią ilość symboli.
Wtedy danie zostaje przygotowane i przybliży zwycięzcę do stworzenia całego zestawu sushi.
 
To nie jest zwykłe przerzucanie kostek, ponieważ w trakcie gry podejmujesz decyzję, które z nich chcesz zachować na później, a które wykorzystujesz do ponownego przerzucenia. Trzeba jednak bardzo uważać – jeżeli inny gracz zauważy, że na twoich kostkach wypadł symbol „Fuj!” i głośno wypowie to słowo – będziesz musiał przerzucić wszystkie swoje kostki!

W Sushi Dice wygrywa najszybszy, najsprytniejszy i najbardziej spostrzegawczy kuchmistrz sushi! Tylko w polskiej edycji gry dodatkowa specjalna karta promocyjna: karta z polskim daniem (rybą w galarecie)!

Wiek: 6+ 
Czas gry: ok. 15 minut 
Liczba graczy: 2-6

Zawartość pudełka:
  • 12 specjalnych kości (2 zestawy po 6)
  • 19 kart (z tackami sushi)
  • 1 dzwonek
  • instrukcja
  • zestaw kart promocyjnych: 3 karty losowych symboli oraz karta promocyjna z polskim daniem (ryba w galarecie)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza