piątek, 12 maja 2017

Moje Carcassonne - konkurs

http://planszowki.blogspot.com/2017/05/moje-carcassonne-konkurs.htmlDo królestwa, a więc i na sklepowe półki, zawitało niedawno 10. rozszerzenie do znanej wszystkim gry kafelkowej. Razem z wydawnictwem Bard mamy dla Was konkurs, w którym można zgarnąć Cyrk objazdowy!

Tym razem zabawa skierowana jest głównie do posiadaczy Carcassonne. Z płytek można układać różne fajne rzeczy, więc prosimy Was o fotkę!


Szczegóły i regulamin zabawy w dalszej części wpisu!

Zadanie:

 • zrób jedno zdjęcie pasujące do tytułu konkursu "Moje Carcassonne"
 • prześlij zgłoszenie na adres planszowki.we.dwoje@gmail.com
 • jako tytuł wiadomości wpisz "Moje Carcassonne"
 • na zdjęciu może znajdować się zarówno gra podstawowa, jak i dodatki

Termin:

 • do czwartku 18 maja 2017 roku

Zwycięzca:

 • osoba, której zdjęcie najbardziej się nam spodoba (pomysł, wykonanie)

Nagroda:

 • 10. rozszerzenie do Carcassonne - Cyrk objazdowy

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu "Moje Carcassonne" (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowki.blogspot.com). 
 2. Sponsorem nagrody – rozszerzenia Cyrk objazdowy – jest wydawnictwo Bard Centrum Gier.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik). 
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
 5. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 6. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.  
 7. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.  
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 9. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 10. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 12.05.2017 roku do 18.05.2017 roku, do godziny 23:59.
 11. Konkurs prowadzony jest na stronie www.planszowki.blogspot.com oraz za pośrednictwem adresu e-mail: planszowki.we.dwoje@gmail.com.
 12. Uczestnik Konkursu wysyłając zgłoszenie do udziału w Konkursie deklaruje, że posiada zgodę każdej osoby przedstawionej w pracy konkursowej na wykorzystanie jego/jej wizerunku oraz jest właścicielem autorskich praw majątkowych do zdjęcia. 
 13. Uczestnik Konkursu wysyłając zgłoszenie do udziału w Konkursie wyraża zgodę na nieodpłatną publikację jego pracy na stronie www.planszowki.blogspot.com oraz fanpage'u bloga.
 14. Zadaniem konkursowym jest zrobienie i przesłanie zdjęcia oddającego tytuł Konkursu ("Moje Carcassonne") na adres: planszowki.we.dwoje@gmail.com.
 15. Laureatem konkursu zostanie osoba, której praca zostanie wybrana przez Organizatora.
 16. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje i członkowie ich najbliższych rodzin.
 17. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedyne to otrzymane jako pierwsze.
 18. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.). 
 19. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 10 (dziesięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny, korzystając z adresu e-mail użytego do przesłania zgłoszenia, na adres planszowki.we.dwoje@gmail.com.
 21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu. 
 22. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji. 
 23. Nagrodę wysyła Organizator do 30 (trzydziestu) dni roboczych od dnia otrzymania adresu Laureata.

Powodzenia! 

Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Bard!

http://wydawnictwo.bard.pl/

2 komentarze:

 1. gdzie można znaleźć wyniki tego konkursu ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawi się dzisiaj na blogu. Miało być w weekend, ale musieliśmy wyjechać i nie mieliśmy za bardzo dostępu do sieci ;)
   - W.

   Usuń