poniedziałek, 29 maja 2017

Moje Carcassonne i Park niedźwiedzi - wyniki konkursów

http://planszowki.blogspot.com/2017/05/moje-carcassonne-i-park-niedzwiedzi.html
http://planszowki.blogspot.com/2017/05/moje-carcassonne-i-park-niedzwiedzi.htmlWróciliśmy po weekendzie, więc pora na ogłoszenie wyników obu konkursów! Park niedźwiedzi nie przysporzył nam problemów, bo liczby nie kłamią. Z Cyrkiem było już dużo trudniej, bo z fotek spoglądały na nas dzieci, zwierzęta i masa różnych pudełek oraz gadżetów związanych z grami. Nie brakowało też głównych bohaterów, czyli kafelków, trafiła się nawet jedna podróż w czasie! Nie przedłużając już...


Carcassonne: Cyrk objazdowy

Dodatek trafi do Jagody Szwed za kafelkowe "I 💛 my Carcassonne"! To najdłuższy z otrzymanych napisów, a pomysł by wykorzystać drogi jako litery szczególnie spodobał się Kasi. Gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy! Dziękujemy też za inne zgłoszenia, po raz kolejny przeglądanie prac było dla nas przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Park niedźwiedzi

W przypadku Parku niedźwiedzi zadanie stojące przed nami było proste. Na grafice znajdowało się 321 zwierzaków. Jako pierwsza właściwą odpowiedź podała Grażyna Morpak. Nikomu natomiast nie udało się wstrzelić w wybraną przez Kasię liczbę, czyli 186. Najbliżej była Karolina Krukierek ze swoimi 176 misiami. Obie laureatki prosimy o kontakt w wiadomości na Facebooku, no i oczywiście gratulujemy!


Wielkie dzięki za wszystkie zgłoszenia, maile i komentarze! 
Próbujcie też swoich sił w kolejnych konkursach!

1 komentarz: