środa, 31 maja 2017

Mój mały ogródek - konkurs

Konkurs dla miłośników sadzenia kwiatków i tym podobnych spraw! Tym razem stawiamy przed czytelnikami naprawdę trudne zadanie. Sprawdźcie swoją znajomość roślin i powalczcie o Ogródek!

Konkurs trwa  do 5 czerwca. Regulamin i szczegóły zabawy znajdziecie w dalszej części wpisu.

Zadanie:

 • podaj nazwy gatunkowe/zwyczajowe widocznych na zdjęciach roślin
 • opisz największą (Twoim zdaniem) wadę bloga Planszówki we dwoje
 • prześlij odpowiedź na adres: planszowki.we.dwoje@gmail.com
 • w tytule wiadomości wpisz "Mój mały ogródek" 

Zdjęcia konkursowe:
 

Termin:

 • do poniedziałku 5 czerwca 2017 roku

Zwycięzca:

 • osoba, która poda najwięcej poprawnych nazw
 • w razie remisu zwycięzca zostanie wybrany na podstawie opisu wady bloga

Nagroda:

 • gra Ogródek

 

 

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu "Mój mały ogródek" (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowki.blogspot.com).
 2. Sponsorem nagrody – gry Ogródek – jest wydawnictwo Rebel.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik).
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
 5. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 6. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 7. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 9. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 10. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 31.05.2017 roku do 5.06.2017 roku, do godziny 23:59.
 11. Zadaniem konkursowym jest nazwanie widocznych na zdjęciach roślin (gatunek albo nazwa zwyczajowa) oraz podanie największej wady bloga Planszówki we dwoje.
 12. Laureatem konkursu zostanie osoba, która poda największą liczbę właściwych nazw roślin. W przypadku remisu Laureata wybierze Organizator na podstawie opisu największej wady bloga Planszówki we dwoje.
 13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje, członkowie ich najbliższych rodzin, znajomi oraz pracownicy Sponsora.
 14. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedyne to otrzymane jako pierwsze.
 15. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.).
 16. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 14 (czternastu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 17. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny, korzystając z adresu e-mail, z którego wysłał zgłoszenie, na adres: planszowki.we.dwoje@gmail.com.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 19. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.
 20. Nagrodę wysyła Sponsor lub Organizator do 30 (trzydziestu) dni roboczych od dnia otrzymania adresu Laureata.

Powodzenia! 

Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Rebel!2 komentarze:

 1. Kiedy wyniki?;) Dajcie chociaż nazwy tych roślinek...wszyscy czekają:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieczorem, muszę usiąść z Kasią, bo to jednak ona wszystkie zna :D
   - W.

   Usuń