wtorek, 23 maja 2017

Hunger - zapowiedź wydawnictwa Phalanx

http://planszowki.blogspot.com/2017/05/hunger-zapowiedz-wydawnictwa-phalanx.html
Witamy w Reality Show HUNGER! Do wygrania jest milion dolarów, a zwycięzca może być tylko jeden! Hunger to pełna interakcji gra planszowa, zilustrowana wspaniałymi grafikami Roberta Adlera. To idealna pozycja dla rodziny lub grupy znajomych. Wraz z innymi uczestnikami Show, niestety nie będącymi twoimi najlepszymi przyjaciółmi, znalazłeś się na bezludnej wyspie. Wygrasz, jeśli zbudujesz tratwę i odpłyniesz z tego przeklętego miejsca - zanim skończy się jedzenie! Musisz zatem zadbać nie tylko o części na tratwę, ale również o pożywienie, bo szybko będziesz głodny! Znajdziesz je na wyspie oraz... w zasobach innych graczy. Czy ośmielisz się ich okraść pod okiem kamer telewizyjnych?

W czasie gry wszyscy jednocześnie planujecie rodzaj i miejsce waszej aktywności, zagrywając w ukryciu karty. Potem je odsłaniacie i sprawdzacie efekty działań, a wasze zamiary są konfrontowane z planami pozostałych graczy! Aby odnieść sukces, musisz przewidywać działania innych i dobrze blefować. Znalezienie sposobu na zbudowania tratwy i zdobycie potrzebnego jedzenia, najlepiej kosztem innych graczy, jest kluczem do wygranej. Gra jest bardzo dynamiczna, ponieważ tury rozgrywa się jednocześnie - dzięki temu od razu trafiasz w sam środek akcji. Hunger to świetna zabawa dla każdego - spróbujesz swoich sił w Reality Show?

Gra będzie miała swoją premierę na Warsaw Comic Con w podwarszawskim Nadarzynie (edycja polska) oraz na UK Games Expo w Birmingham (edycja angielska) w dniach 2 - 4 czerwca 2017 r. W naszym firmowym sklepie uruchomiliśmy już przedsprzedaż: phalanxgames.pl

Liczba graczy: 2-6
Wiek: od 7 lat
Czas gry: 20 minut
Autor: Pim Thunborg
Premiera: czerwiec 2017


2 komentarze:

 1. Grałem w prototyp, świetna gierka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze słyszeć! Czekamy więc na premierę i sprawdzimy sami :)

   - W.

   Usuń