poniedziałek, 6 lutego 2017

Trzecie urodziny Planszówek we dwoje - rozwiązanie konkursów 2 i 3

http://planszowki.blogspot.com/2017/02/trzecie-urodziny-planszowek-we-dwoje.html

Trochę nam to zajęło, ale mamy już rozwiązanie dwóch konkursów urodzinowych! W pierwszym z nich zadaniem było przedstawienie pomysłu na grę planszową na podstawie książki, filmu, serialu, miejsca itd., drugi polegał na odgadnięciu liczby elementów z naszej konkursowej miski.

Konkurs # 2 (Ambicja)

Spośród wielu ciekawych pomysłów na gry musieliśmy wybrać niestety tylko jeden. Jako że nie mogliśmy się dogadać (byłem fanem strategii o początkach państwa Piastów), to spór rozstrzygnęło wydawnictwo GFP, które stanęło po stronie Kasi. Tym samym nagroda - Ambicja, dodatek do gry Roll for the Galaxy - trafi do Janka Millera i jego pomysłu na grę w świecie serialu Narcos.

Konkurs #3 (Terra)

Rozrzut wśród odpowiedzi był naprawdę spory, od 64 do 531! Większość osób nie doceniła rozmiarów naszej miski i mocno zaniżała schowaną w niej liczbę elementów. Kilka zgłoszeń przestrzeliło w drugą stronę. Nikomu nie udało się odgadnąć prawidłowej odpowiedzi, a w misce znajdowało się 349 elementów. Najbliżej strzelił Sebastian Z., podając liczbę 345 i to do niego trafi Terra.


Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom! 
Sponsorem nagrody w konkursie nr 2 jest wydawnictwo Games Factory Publishing!
Sponsorem nagrody w konkursie nr 3 jest wydawnictwo Bard!

http://www.gamesfactory.pl/http://wydawnictwo.bard.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza