niedziela, 19 lutego 2017

Debiut wydawnictwa Imagine Realm

http://planszowki.blogspot.com/2017/02/debiut-wydawnictwa-imagine-realm.htmlPierwsza produkcja wydawnictwa Imagine Realm, gra Wieże Magów, trafiła właśnie do sklepów. Jest to debiut wydawcy z Opola, a jego realizacja była możliwa dzięki wsparciu uzyskanym poprzez portal Wspieram.to i zaangażowaniu wielu wspierających. 

Imagine Realm rozpoczęło działalność w listopadzie ubiegłego roku, stawiając na produkcje własne, tworzone od podstaw w Polsce. Debiutancki tytuł jest autorskim projektem Jarosława Bilińskiego przy udziale ilustratorów Ludwika Łukaszewskiego oraz Radosława Jaszczuka, a jego wydanie było zaplanowane na luty 2017 r. Misją wydawnictwa jest dostarczenie graczom ciekawej i angażującej rozrywki dla początkujących i doświadczonych graczy.
 
Zrealizowanie pierwszego wydania rodzinnej gry planszowej jest ważnym krokiem dla Imagine Realm, i wydawca zapowiada pracę nad kolejnymi tytułami jeszcze w tym roku, których prototypy będą prezentowane na nadchodzących imprezach związanych z grami planszowymi na terenie całego kraju. Postępy w pracach nad kolejnymi grami wydawnictwa można śledzić na jego fanpage'u.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza