poniedziałek, 23 stycznia 2017

Trzecie urodziny Planszówek we dwoje - konkurs #1 - konkurs zakończony

http://planszowki.blogspot.com/2017/01/trzecie-urodziny-bloga-konkurs-1.html

Planszówki we dwoje obchodzą trzecie urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka konkursów! W pierwszym z nich macie szansę wygrać Terrę oraz Zaginione dziedzictwo od wydawnictwa Bard! Na wykonanie opisanego w rozwinięciu zadania macie czas do końca czwartku 26 stycznia! Powodzenia!

Zadanie:

 

Termin:

 • do czwartku 26 stycznia 2017 roku

Zwycięzcy:

 • dwie osoby (1 oraz 2 miejsce), których zdjęcia uznamy za najtrafniejsze

Nagrody:

 • 1 miejsce: gra Terra od wydawnictwa Bard
 • 2 miejsce: podwójny zestaw Zaginionego dziedzictwa od wydawnictwa Bard

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu "Trzecie urodziny Planszówek we dwoje - konkurs #1" (dalej: Konkurs) jest redakcja bloga Planszówki we dwoje (planszowki.blogspot.com). 
 2. Sponsorem nagród – gier planszowych – jest wydawnictwo Bard.
 3. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29 lipca 1992 r. (Dz. U. 04.4.27 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w w/w Ustawie oraz rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników Internetu spełniających warunki niniejszego Regulaminu (dalej: Regulamin). Niniejszy Regulamin stanowi podstawę Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników (dalej: Uczestnik). 
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
 5. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności za Konkurs przez każdego uczestnika.
 6. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 23.01.2017 roku do 26.01.2017 roku, do godziny 23:59.
 7. Konkurs prowadzony jest na stronie www.planszowki.blogspot.com oraz za pośrednictwem adresu e-mail: planszowki.we.dwoje@gmail.com.
 8. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 10. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z Konkursu.
 11. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 12. Nagrodą w Konkursie są gry planszowe ufundowane przez Sponsora.  
 13. W konkursie przewidziane są następujące nagrody: 1. miejsce - gra Terra, 2. miejsce - podwójny zestaw gry Zaginione dziedzictwo.
 14. Zadaniem konkursowym jest znalezienie w sieci sześciu zdjęć miejsc, które najlepiej oddają tematykę gier: Terraformacja Marsa, Wiertła, skały, minerały, Simurgh, Pięć klanów, Carcassonne: Star Wars oraz Nowy Jork 1901 przesłanie ich wraz z linkami źródłowymi za pośrednictwem poczty e-mail na adres: planszowki.we.dwoje@gmail.com, w tytule wpisując: "Konkurs urodzinowy 1".
 15. Laureatami konkursu zostaną osoby, których zgłoszenia zostaną wybrane przez Organizatora.
 16. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie. Z udziału w konkursie wyłączeni są redaktorzy serwisu Planszówki we dwoje i członkowie ich najbliższych rodzin.
 17. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania kilku zgłoszeń pod uwagę będzie brane jedyne to otrzymane jako pierwsze.
 18. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.).
 19. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Organizatora w ciągu 10 (dziesięciu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny na adres: planszowki.we.dwoje@gmail.com
 21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu. 
 22. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady nagród ani nie udziela gwarancji.
 23. Nagrodę wysyła Sponsor do 30 (trzydziestu) dni roboczych od daty otrzymania adresu korespondencyjnego Laureata przez Organizatora.

Powodzenia! 

Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Bard!

http://wydawnictwo.bard.pl/

6 komentarzy:

 1. Czy zdjęcia mają przedstawiać realne miejsca?
  Zdjęcia muszą być na wolnodostepnęj licencji, czy niekoniecznie?
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mają to być zdjęcia, nie grafiki czy ilustracje, więc i miejsca realne. Licencja dowolna - byle był link do źródła :)
   - W.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Tak jest, do 26 stycznia do 23:59 (czyli do czwartku) :)
   - W.

   Usuń
 3. Ja tylko tak z ciekawości (a nie ze złośliwości) pytam, bo nie mogę skojarzyć gry "Zakazane dziedzictwo" wymienione w regulaminie. W głowie kołacze się nazwa "Zaginione dziedzictwo", ale nie dam sobie rzeczonej głowy za to uciąć.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, dzięki! Skorzystam z władzy nadanej przez ten regulamin i go zmienię. Chodzi naturalnie o Zaginione dziedzictwo :)
   - W.

   Usuń