piątek, 9 grudnia 2016

List do Świętego Mikołaja - rozwiązanie konkursu

http://planszowki.blogspot.com/2016/11/list-do-swietego-mikoaja-konkurs.html Ho ho ho! Już po mikołajkach, ale nie zapomnieliśmy o konkursie! Okazało się, że wszyscy byliście grzeczni. Mieliśmy, jak zawsze, bardzo trudny orzech do zgryzienia. Spośród wszystkich prac udało nam się wybrać dwie, które miały walczyć o pierwsze miejsce i... Nie potrafiliśmy podjąć decyzji. Czytaliśmy i oglądaliśmy oba zgłoszenia, aż w końcu...... dzięki wydawnictwu Fabryka Kart Trefl-Kraków otrzymaliśmy możliwość nagrodzenia obu osób!
Tym samym talie świątecznych kart otrzymają Panie:

Anna Kamyszek-Cieślarczyk
za kolorowy list do Mikołaja

oraz

Aleksandra Płachcińska,
 za przekonanie nas, że nawet planszoholik może być na swój sposób grzeczny.

List Pani Ani

List Pani Oli:
Drogi święty Mikołaju!

Byłam w tym roku bardzo, bardzo grzeczna.

Spędziłam długie godziny szukając inspiracji do zakupu kolejnych gier. Pilnie czytałam fora poświęcone planszówkom, oglądałam filmowe recenzje i różne run-through. Wszystko po to, by odnaleźć (kolejny) obiekt westchnień "muszę to mieć".

Czym byłby research bez zakupów? Niczym. Grzecznie wydawałam pieniądze na gry! Moje konto bankowe świadkiem!

A gier nie kupuje się przecież, by leżały na półce i odwracały uwagę od bałaga... ekhem  robiły wrażenie na gościach. Nie odmawiałam synowi, gdy wołał "mamo, zagramy w...?" (no chyba że chodziło o grę w Kicky Ricky, należy przecież prać młode umysły i zaszczepiać w nich zamiłowanie do właściwych gier), a i sama dzielnie inicjowałam rodzinne i pozarodzinne sesje grania.

I tu zbliżamy się do kart. Drogi Mikołaju, z mniejszym lub większym sukcesem nauczyłam siedmiolatka grać w tysiąca i w 3-5-8, w związku z czym, sam się zgodzisz, koniecznie. ale to koniecznie musimy mieć teraz baśniową talię kart. Zwłaszcza, że sporą sumkę przeputałam przykładnie na kolejne tomy baśni z różnych stron świata!

Twoja Ola

PS. W co Mikołaj grywa po godzinach z elfami? A w co z panią Mikołajową?


Sponsorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Fabryka Kart Trefl-Kraków! Dziękujemy!

http://www.trefl.krakow.pl/

1 komentarz: