piątek, 29 lipca 2016

Planszówkowe wieści: 230 (27-28 lipca 2016)

http://planszowki.blogspot.com/2016/03/planszowkowe-wiesci-195-2-3-marca-2016.html

Planszówkowe wieści powracają w lekko odświeżonej formule! Długa przerwa skłoniła mnie do przemyśleń na temat kształtu wpisów i tego, co mają sobą reprezentować. Stąd zmiany!

Przede wszystkim Planszówkowe wieści od tej pory nie będą obejmowały wszystkich dostępnych w sieci blogów poświęconych planszówkom. Przez ponad 200 wpisów starałem się informować o aktualizacjach z niemal wszystkich znanych mi stron - dobrych, kiepskich, wartościowych i marnych. Basta! ;) Obserwowane przeze mnie na potrzeby wieści strony przeszły selekcję. 

Od tej pory nie będę zajmował się blogami i portalami, które: nie umieściły tekstu przez 30 dni; publikują "recenzje" składające się w większości z suchego opisu zasad; są nad wyraz marne; nie umieszczają dat przy wpisach na stronie głównej (względy techniczne). Dlaczego? Bo nie chcę przykładać ręki do promowania czegoś, co według mnie psuje "rynek" i wystawia kiepską opinię całemu środowisku.

Autorów, którzy publikują sporadycznie a chcieliby znaleźć się w wieściach zachęcam do podsyłania swoich tekstów w wiadomościach prywatnych na forum, Facebooku lub e-mailowo.

Ostatnią zmianą jest zrezygnowanie z wpisów pochodzących od wydawców. Informacje prasowe otrzymane od nich na blogu znajdują się w panelu po lewej stronie oraz w dziale Planszówkowe wieści i nie uważam, żeby był sens je powtarzać tutaj.

Jeśli macie jakieś uwagi, zastrzeżenia lub pytania, to nie wahajcie się skontaktować! :)

Recenzje tekstowe:

Wideorecenzje i podcasty

Unboxingi:

  • :(

Inne:

Konkursy:

Wydarzenia:

Crowdfunding:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza