sobota, 4 czerwca 2016

Krakowski Trefl czeka na Was na Pixel Heaven

http://planszowki.blogspot.com/2016/06/krakowski-trefl-czeka-na-was-na-pixel.html

Dla wielbicieli gier retro, dla miłośników komiksów i gier planszowych, dla tych którzy z nostalgią wspominają klimat lat 80. i 90. ubiegłego wieku i dla tych, którzy interesują się współczesnymi grami - już w ten piątek rozpoczęło się trzydniowe święto wszystkich fanów gier, czyli Pixel Heaven 2016.

To już czwarta edycja imprezy. Poprzednia przyciągnęła 5 tysięcy osób. Atrakcji jak zwykle będzie mnóstwo: rozgrywki planszowe, konsole i flippery, wystawy i pokazy, goście specjalni, koncerty i kiermasze, "Giełda Komputerowa" jak za dawnych czasów, 80's Trailer Shock czyli cykl trailerów do filmów klasy B z lat osiemdziesiątych, strefa dla dzieci Kids Play & Learn i wiele innych. Szczegółowy program znajdziecie na stronie imprezy.

Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska - nr 4.4.

Poznacie Treflowe nowości, uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy najbliższe plany wydawnicze, może nawet uda się wam ograć nas w kilku rozgrywkach. ;) I najważniejsze! Będzie okazja by poznać wreszcie wyczekiwany dodatek do "Boss Monstera"!

 3 czerwca swoją premierę ma "Niezbędnik Bohatera"! 


Drugiego dnia imprezy ogłoszone zostaną wyniki Pixel Award 2016. Trzymamy kciuki za "Boss Monstera", który zakwalifikował się do finału Pixel Awards 2016 w kategorii Total Blackout (najlepsza gra planszowa).

Dla fanów pikseli mamy też wśród gier i kart talię "PixelArt".

Zapraszamy!

Pixel Heaven 2016
3–5 czerwca
Hala Miejskich Zakładów Autobusowych
ul. Włościańska 52 w Warszawie

http://www.pixelheavenfest.com/

Fabryka Kart Trefl-Kraków - stoisko nr 4.4.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza