poniedziałek, 30 maja 2016

Phalanx i Morning Family - nowa współpraca, nowe gry

http://planszowki.blogspot.com/2016/05/phalanx-i-morning-family-nowa-wspopraca.html
Good Morning! To będzie na pewno dobry dzień! Dlaczego? Ponieważ oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z Morning Family, czyli francuską grupą wydawców i dystrybutorów  gier planszowych z całego świata. A co to dla Was oznacza? Dużo nowych gier, w tym najbardziej wyczekiwana gra roku - Scythe.

Współpracę rozpoczynamy jednak od dwóch gier: Gobbit i Gobbit Angry Birds. To zwariowane i emocjonujące gry imprezowe dla 2-8 graczy, w których do ataku i obrony używamy dłoni. W trakcie rozgrywki sytuacja zmienia się błyskawicznie i tak na przykład w Gobbicie raz przyjmujemy rolę atakującego drapieżnika próbującego pożreć uciekającą ofiarę, a już za chwilę sytuacja może się odwrócić i to naszym zadaniem będzie ochronić się przed atakiem. W Angry Birds włączamy się natomiast do odwiecznej wojny pomiędzy ptakami a świniami. Sytuacja również zmienia się jak w kalejdoskopie i zmieniamy strony walki. Tylko uważajcie – nigdy nie możecie zaatakować sami, w końcu w stadzie siła! 

Premiera tej gry związana jest z wejściem do kin filmu Angry Birds. 27 maja nasi animatorzy wyruszyli w Polskę i odwiedzają prawie 50 lokalizacji. Jako jedni z pierwszych w grę Gobbit Angry Birds zagrają goście kina Helios oraz Cinema City. Przed seansami lub po ich zakończeniu będziecie mogli wypróbować i sprawdzić się podczas rozgrywki w naszą grę. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik z kolorowankami z motywami Angry Birds. 

Nasz plan podboju Polski wygląda następująco:
  • 1 czerwca - kino Helios - Galeria Aleja Bielany we Wrocławiu.
  • 1 czerwca - kino Helios - Cuprum Arena w Legnicy.
  • 4 czerwca - kino Helios - Galeria Solaris w Opolu.
  • 4-5 czerwca - kino Helios w Radomiu.
  • 4-5 czerwca - kino Helios - Galeria Sfera w Bielsku Białej.
  • 4-5 czerwca - 33 kina Cinema City w całej Polsce!
  • 5 czerwca - kino Helios - Galeria Olimpia w Bełchatowie.
  • 11 czerwca - kino Helios - Centrum Handlowie Pogoria w Dąbrowie Górniczej.
  • 12 czerwca - kino Helios w Sosnowcu.

A to tak naprawdę tylko początek gobbitowej fali, która zaleje Polskę! Mamy nadzieję, że karciana wersja odwiecznej walki o jaja również podbije Wasze serca i stanie się fenomenem, zyskując miano kultowej! Zarówno tę wersję, jak i zwykłego Gobbita, kupicie m.in. w naszym firmowym sklepie.

Współpracę z Morning Family zaczynamy od spektakularnej akcji po to, by dobrze się przygotować na przyjęcie fenomenalnej gry Scythe, która wygrywa w prawie wszystkich rankingach [najbardziej wyczekiwanych gier - W.] prowadzonych w serwisie BoardGameGeek. Nie dziwi nas fakt, że to najbardziej wyczekiwana gra roku - jej ufundowanie wsparło prawie 18 tysięcy osób. Udało się zebrać ponad 1 800 000 dolarów. Autorem tej gry jest Jamey Stegmaier, a fenomenalne grafiki ukazujące alternatywną wizję 1920 roku, stworzył Polak - Jakub Różalski. Gra trafi do Was już jesienią tego roku! Przed nami zatem naprawdę emocjonujące miesiące!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza