poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Kwietniowe nowości od Galakty

Wydawnictwo Galakta przesłało nam swoje kwietniowe plany. Znalazły się w nich dodatki do popularnych tytułów: karcianej Gry o Tron, Warhammera 40 000: Podboju, Talismana czy Imperium Atakuje. W kwietniu pojawiły się już Czerwona Planeta oraz Zombie Terror. Szczegóły w środku! :)

  • Misja: Czerwona Planeta (już jest!) - 2-6 graczy walczy o dominację na Marsie i kontrolę nad jego bezcennymi surowcami naturalnymi. Nowa edycja gry pozostaje wierna oryginałowi pod względem mechaniki wprowadzając jednocześnie wiele nowości zaprojektowanych przez tych samych twórców. 


  • Zombie Terror (premiera odbyła się na Pyrkonie) - asymetryczna gra planszowa dla dwóch graczy: jeden przejmuje kontrolę nad hordą żywych trupów, których jedynym celem jest zaspokojenie swojego olbrzymiego głodu ludzkiego ciała, a drugi będzie próbował uratować garstkę cudem ocalałych mieszkańców miasteczka. W naszej nowej taktycznej produkcji liczy się umiejętne planowanie swoich kolejnych ruchów i sprytne wykorzystywanie zastanych warunków i elementów otoczenia. 

Warhammer 40 000: Podbój:


Star Wars: Imperium Atakuje:


Talisman:


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza