wtorek, 15 marca 2016

Game Fabrica zmienia się w Tailor Games!

Wydawnictwo gier planszowych Game Fabrica przechodzi spore zmiany w tym roku. Najbardziej widocznym znakiem jest nowe logo, które pojawiło się kilka tygodni temu. Najważniejsza jednak zmiana następuję dziś, tu i teraz - z dniem 15 marca 2016 roku wydawnictwo "Game Fabrica" zmienia swoją nazwę na wydawnictwo "Tailor Games"!

Zmiana nazwy jest częścią tegorocznego planu przekształcania wydawnictwa. Wraz z nowymi tytułami gier, które zostały zapowiedziane dwa tygodnie temu, Tailor Games wychodzi na nowo do graczy rodzinnych, a także tych, którzy pogrywają tylko okazyjnie i szukają lżejszych gier jako dodatku do spotkania ze znajomymi. Nie oznacza to, że porzuca wymagających graczy, którzy lubią sporo pokombinować przy rozgrywkach. Celem wydawnictwa jest, by w ofercie dla graczy było jak najwięcej pozycji, które zaspokoją różnorodność podejść i gustów.

Nowa nazwa wydawnictwa przedstawia nowy kierunek: tworzenia i promowania gier "szytych na miarę". Wraz z nowymi tytułami ofertę będą także wzbogacać kolejne gry polskich autorów. Dla wielu z nich te gry to projekty życia, i są tworzone z ogromną pasją, którą Tailor Games chce promować. Taka właśnie droga czeka nową "szwalnię gier" :)

Nowa nazwa będzie sukcesywnie pojawiać się w miejsce starej na stronach i profilach informacyjnych wydawnictwa. Tutaj trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ część systemów jest niezależna of firmy, i na wdrożenie zmian trzeba poczekać.

Więc: nowe logo, nowa nazwa, nowa strona, nowy sklep, bezpośrednia współpraca ze sklepami i osobami organizującymi eventy planszowe, nowe tytuły gier w ofercie dopasowane do szerszego grona odbiorców... Myślicie, że to koniec zmian? Jeszcze nie :) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza