środa, 2 grudnia 2015

Pingwiny już w przedsprzedaży! Informacja wyd. Phalanx

http://planszowki.blogspot.com/2015/12/pingwiny-juz-w-przedsprzedazy.htmlJesteśmy zdjęci grozą, ale i pod wrażeniem! Ruszyła przedsprzedaż naszej nowy gry: Pingwiny z Madagaskaru! Prosimy o zachowanie spokoju! Dla wszystkich powinno starczyć! 

Pingwiny z Madagaskaru to gra planszowa oparta na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. 

W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, wcielicie się w role agentów-pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania będziecie musieli zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości!

Przedsprzedaż gry prowadzona jest w naszym firmowym sklepie oraz w dobrych sklepach z planszówkami! Sugerowana cena detaliczna Pingwinów z Madagaskaru wynosi 149,95 PLN. Premiera zaplanowana jest na 6 grudnia. Uruchomiliśmy także oficjalny fanpage gry.

W razie dodatkowych pytań pozostaję do Państwa dyspozycji – „Biorę na siebie całą odpowiedzialność. Powiedzmy... dziewięćdziesiąt procent”.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza