wtorek, 22 września 2015

Taki mamy klimat! - konkurs zakończony

http://planszowki.blogspot.com/2015/09/taki-mamy-klimat-zgarnij-gry-planszowe.html
Powoli wracamy do blogowania i zgodnie z obietnicą przygotowaliśmy dla Was konkurs

Do wygrania są gry: Cthulhu Światy ufundowane przez wydawnictwo Baldar, Rzymianie do domu! od Trefl Joker Line oraz nowiutki Świat Dysku: Ankh-Morpork sponsorowany przez nas. 

Żeby nie było tak pięknie i łatwo - by mieć szansę na zgarnięcie jednej z gier musicie rozwiązać zadanie konkursowe. Jakie? Zajrzyjcie do wpisu!

Jak pewnie dobrze wiecie klimat w grach jest elementem, na który zwracamy dużą uwagę. Abstrakcyjne przekładanie pionków bez jakiegokolwiek tła raczej do nas nie przemawia. Dlatego też konkurs związany będzie właśnie z nastrojem, klimatem i tematyką gier planszowych.

Zadanie konkursowe:

Stwórzcie i prześlijcie nam (planszowki.we.dwoje@gmail.com) pracę ukazującą klimat/nastrój panujący w grach planszowych lub towarzyszący tej rozrywce.

Macie czas do 9.10.2015 roku, do godziny 23:59.
Praca może być wykonana dowolną metodą (pozwalającą na przesłanie jej w wiadomości e-mail), na przykład: fotografia, opowiadanie, opis, film, nagranie dźwiękowe. 

Nagrody:

Autorzy najciekawszych prac otrzymają od nas grę Cthulhu Światy, Rzymianie do domu! lub Świat Dysku: Ankh-Morpork. Jeśli pula nagród powiększy się, nie omieszkamy Was o tym poinformować :).


Cthulhu Światy i Rzymianie do domu! mają szansę trafić do Was dzięki wydawnictwom: Baldar oraz Trefl.

http://wydawnictwo.baldar.pl/http://www.trefl.krakow.pl/

FAQ:

 • Co dokładnie mam przesłać? 
Np. zdjęcie gry lub jej elementów, czy nastrojowego spotkania przy planszówce; fabularyzowany opis rozgrywki; wiersz; pasujący do zadania filmik z rozgrywki lub też klimatycznie nagraną opowieść o grach lub też ich bohaterach. Pozostawiamy Wam dowolność formy i treści, byle z pracy klimat wylewał się wiadrami ;). Zaskoczcie nas!

 • Kiedy otrzymam nagrodę? 
Nagrody trafią do Was w terminach określonych w regulaminie. W przypadku Światów Cthulhu termin ten będzie uzależniony od przekazania nam gry przez wydawcę (czyli pewnie jej premiery).

 • Na co będziecie zwracać uwagę przy wyborze zwycięzców? 
Przede wszystkim na powiązanie z tematem konkursu, pomysłowość i wykonanie. Praca może być zarówno poważna, jak i humorystyczna, czy nawet groteskowa.

 • Jeśli macie inne pytania - piszcie! :)

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu "Taki mamy klimat" (dalej "Konkurs") jest blog Planszówki we dwoje (planszowki.blogspot.com).
 2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej "Regulamin").
 3. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 22.09.2015 roku do 9.10.2015 roku, do godziny 23:59.
 4. Konkurs prowadzony jest na stronie planszowki.blogspot.com oraz za pośrednictwem adresu e-mail: planszowki.we.dwoje@gmail.com.
 5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
 7.  Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z konkursu.
 8.  Udział w Konkursie jest bezpłatny.
 9. Nagrodami w konkursie są: gra Cthulhu Światy ufundowana przez Sponsora - wydawnictwo Baldar, gra Rzymianie do domu! ufundowana przez Sponsora - wydawnictwo Trefl oraz gra Świat Dysku: Ankh-Morpork ufundowana przez Organizatora. Organizator nie wyklucza możliwości poszerzenia puli nagród lub przyznania dodatkowych wyróżnień.
 10. Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy (zdjęcia, opisu, opowiadania, nagrania audio/video itp.) oddającej klimat i nastrój gier planszowych.
 11. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
 12. Prace konkursowe należy kierować na adres e-mail: planszowki.we.dwoje@gmail.com do dnia 9.10.2015 roku, do godziny 23:59.
 13. Nagrodzony zostanie autor/autorka najciekawszej/najzabawniejszej/najbardziej oryginalnej pracy, którą wyłoni jury w składzie autorów bloga Planszówki we dwoje.
 14. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu.
 15. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą zgłoszenia i ma do niego pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
 16. Wraz z przesłaniem odpowiedzi Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację pracy na blogu lub innych stronach internetowych (np. strony internetowe Sponsorów, strony na portalach społecznościowych poświęconych Organizatorowi lub Sponsorom).
 17. Przesłane prace nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
 18. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na blogu Planszówki we dwoje w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
 19. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny na adres: planszowki.we.dwoje@gmail.com
 20. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od Uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 21. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych, bądź do 10 (dziesięciu) dni roboczych od otrzymania nagrody od Sponsora.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza