poniedziałek, 29 czerwca 2015

Mity Cthulhu trafiły na Wspieram.to! Informacja od FGH.


http://planszowki.blogspot.com/2015/06/mity-cthulhu-trafiy-na-wspieramto.htmlFabryka Gier Historycznych właśnie wystartowała z najnowszą kampanią na Wspieram.to. Celem akcji jest wydanie dodatku „Mity Cthulhu”, który wprowadzi nowe panteony do gry. Oba będą związane z prozą mistrza horroru, czyli H.P. Lovecraftem. Wydawnictwo potrzebuje zebrać 4 tys. zł – wtedy cel kampanii zostanie osiągnięty.


            

W ramach zbiórki każdy może zdobyć atrakcyjne i unikatowe nagrody związane z grą – kubki, podkładki czy kalendarz na 2016 rok. Na szczególną uwagę zasługuje płyta z muzyką inspirowaną poszczególnymi bogami z „Teomachii”. Tomek Bylina, współautor „wojny bogów” i jednocześnie twórca całej płyty, przygotował dla Was kilkanaście oryginalnych utworów, które mogą towarzyszyć Wam podczas grania w „Teomachię”. Z powodzeniem utwory z tej płyty będziesz można również wykorzystać podczas sesji w gry fabularne. 


Jeśli jesteś fanem dobrych gier planszowych i karcianych, a jednocześnie lubisz prozę Lovecrafta, ten dodatek jest dla Ciebie! Dowiedz się więcej na stronie: https://wspieram.to/MityCthulhu

           

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza