poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Walczene Piksele 2 nadciągają! - informacja prasowa


http://planszowki.blogspot.com/2015/04/walczene-piksele-2-nadciagaja.htmlDopiero co graliśmy w Waleczne Piksele, które niedawno nabyliśmy, a Portal zapowiedział już datę premiery kolejnej części gry. W newsie znajdziecie informację od wydawnictwa oraz kilka grafik z polskich Walecznych Pikseli 2 :)
Nowo wyszkolone jednostki czekają na Twoje rozkazy! Zwerbuj najsilniejszych bohaterów i zetrzyj w pył oddziały nieprzyjaciela. Wykaż się kunsztem najwybitniejszych strategów i męstwem najznakomitszych wojów.

Druga odsłona taktycznej gry karcianej przeznaczonej dla dwóch graczy, trafia na rynek w polskiej wersji językowej! 


W grze każda z kart zyskuje nowe umiejętności w zależności od miejsca, które zajmuje w szyku. Jedna karta 5 możliwości! Wybieraj uważnie, aby zmaksymalizować szansę na wygraną!


Druga część oferuje 25 unikatowych kart dla każdego gracza oraz nowy mechanizm gry - taktyki. Taktyki występują na kartach zamiast rozkazów, oferują nam czasowy bonus dla naszego oddziału trwający określoną liczbę tur.


Premiera gry zaplanowana na 24 kwietnia! W trakcie trwania festiwalu Pyrkon, dostępny będzie odbiór osobisty gier zamówionych w przedsprzedaży.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza