środa, 22 kwietnia 2015

Rycerze Pustkowi grasują po Wspieram.to

Na portalu Wspieram.to pojawiła się akcja fundowania Rycerzy Pustkowi. We wpisie znajdziecie krótką informację od wydawnictwa Badger's Nest i garść klimatycznych grafik. W samą grę będzie można zagrać na przykład na Pyrkonie :)
Rycerze Pustkowi:Po  dwóch latach ciężkiej pracy Rycerze Pustkowi w końcu osiągnęli stan w którym wszyscy jesteśmy zadowoleni z efektów. Był to czasy ciągłych rozmów, testów i sprawdzania nowych pomysłów. Praca była ciężka jednak cały czas czuliśmy, że robimy coś co kochamy. Teraz dzięki produktywnemu wykorzystaniu tego czasu możemy Wam pokazać dzieło naszej pasji, zarówno do gier planszowych, jak i do klimatów postapokaliptycznych.

Teraz jednak doszliśmy do miejsca gdzie potrzebujemy Was żeby zrobić ten następny krok. Stąd uruchomiliśmy zbiórkę na wspieram.to żeby podzielić się z Wami naszą pasją i dać Wam również możliwość przeżywania przygód w zrujnowanej Australii. Czasem w trudnych czasach, gdzie cywilizacja jaką znamy nie istnieje, a po powierzchni którą z nostalgią nazywamy ziemią chodzą różne zmutowane bestie, a każda kropla wody i kęs pożywienia jest cenniejsze niż platyna w starych dobrych czasach, trzeba sobie pomagać i właśnie dlatego liczymy na Was!

Zdjęcia figurek i arkuszy Rycerzy znajdziecie w galerii na Facebooku.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza