środa, 18 marca 2015

Planszówkowe wieści: 71 (17 marca 2015)

Ze względu na lekkie rozregulowanie newsów dzisiaj wieści tylko z wtorku, dzięki czemu uda się wrócić do stałego trybu :)

Jako że Fabryka Gier Historycznych ruszyła ze zbiórką na Odbudowę Warszawy, to na końcu wpisu znajdziecie kilka informacji na temat gry/akcji :)

 

 

Wideorecenzje i podcasty:


Recenzje:

Unboxingi:

  • Nope.

Inne:

Wydawnictwa:

Konkursy:


  • Rozwiązanie konkursów jubileuszowych Board Times, zadania: 1, 2 i 3.

Wydarzenia:

Crowdfunding:

Informacja prasowa:Dziś ruszyła kampania gry planszowej „Odbudowa Warszawy 1945-1980”, pierwszej polskiej gry, w której zostanie wykorzystana aplikacja Augmented Reality, czyli technologia rozszerzonej rzeczywistości

Przez następne 35 dni Fabryka Gier Historycznych zbiera fundusze na wydanie „Odbudowy Warszawy”. Aby osiągnąć ten cel, wydawnictwo potrzebuje 20 tys. zł. Zważywszy na ostatnie sukcesy polskich kampanii crowdfundingowych, ta kwota jest więcej niż realna. Zachęcamy do wsparcia projektu i zdobycia „Odbudowy Warszawy 1945-1980”. Gra zapowiada się bardzo ciekawie. Jej celem jest odbudowa Warszawy. Aby tego dokonać, gracze realizują projekty nowych budynków, tworzą kolejne odcinki metra czy mosty na Wiśle. Za każdy wybudowany obiekt gracz otrzymuje punkty zwycięstwa. Na koniec rozgrywki gracze otrzymają dodatkowe punkty zwycięstwa zależnie od tego, z jakimi budynkami sąsiadują wybudowane przez nich obiekty. Następnie podliczają zdobyte punkty – kto ma ich najwięcej, wygrywa grę.

Zapraszamy na stronę kampanii na Wspieram.to, gdzie możecie poczytać o całej inicjatywie: http://wspieram.to/OdbudowaWarszawy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza