poniedziałek, 17 listopada 2014

Konkurs - wygraj Metallum lub Strife - zakończony

Nastał poniedziałek i zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz recenzencki jednej z dwóch gier - Strife lub Metallum. Zasady udziału są proste, znajdziecie je w rozwinięciu posta.
Setny like na Facebooku stał się pretekstem do oddania Wam jednej z gier, które recenzowaliśmy (Metallum) lub niedługo zrecenzujemy (Strife) na blogu. Są to polskie wersje planszówek w bardzo dobrym stanie - staramy się dbać o gry ;)

KONKURS ZAKOŃCZONY

Macie czas do końca poniedziałku (24 listopada) :)

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu "100 like'ów" jest blog Planszówki we dwoje (planszowki.blogspot.com).
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej "Regulamin").
3. Konkurs trwa od momentu opublikowania w dniu 17.11.2014 roku do 24.11.2014 roku, do godziny 23:59.
4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany, sponsorowany przez Facebook.
5. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość Regulaminu i akceptuje się jego warunki.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
7. Jakiekolwiek złamanie Regulaminu oznacza dyskwalifikację z konkursu.
8. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
9. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz recenzencki jednej wybranej gry planszowej - Metallum lub Strife.
10. Konkurs polega na: polubieniu fanpage'u Planszówki we dwoje na Facebooku, udostępnieniu publicznym wpisu konkursowego na swojej tablicy oraz na napisaniu komentarza pod postem konkursowym na www.facebook.com/Planszowkiwedwoje, w treści podając jedną z dwóch gier (Metallum/Strife).
11. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski, nie spokrewniona z organizatorami. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
12. Spośród osób, które wezmą udział w konkursie zostanie wylosowana jedna, która wygra wskazaną przez siebie w komentarzu grę (Metallum/Strife).
13. Wraz z przesłaniem komentarza, Uczestnik wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska i/lub nicku na blogu Planszówki we dwoje oraz fanpage'u Planszówki we dwoje na Facebooku.
14. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na blogu Planszówki we dwoje w ciągu 7 (siedmiu) dni od momentu zakończenia Konkursu.
15. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia wyników swój adres korespondencyjny na adres: planszowki.we.dwoje@gmail.com
16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
17. Nagrodę wysyła Organizator do 10 (dziesięciu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.

2 komentarze:

 1. Chciałabym wygrać grę Strife.
  Pozdrawiam!
  Patrycja
  patrycjafilipowicz@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Komentarz proszę zamieścić pod wpisem na Facebooku, nie tutaj. Link do fanpage'u -> www.facebook.com/Planszowkiwedwoje

   Usuń