sobota, 4 października 2014

Planszówkowe wieści: 6 (3-4 października)

Weekend to weekend, każdy woli pewnie posiedzieć nad planszą, niż grzebać w Internecie. Mimo to, jeśli jednak usiedliście już do komputera, zapraszam do przejrzenia tego, co wydarzyło się na stronach poświęconych planszówkom.Wideorecenzje i podcasty:

Recenzje:

Kolejna recenzja Unity, tym razem na Polterze. Gra na recenzencie nie wywarła najlepszego wrażenia.

Unboxingi:

Batman Arkham Origins Gravity Feed Box to coś, co wypakował PowerMilk. W zestawie tej kolekcjonerskiej gry figurkowej znajdują się 24 miniaturki z uniwersum Batman.

Inne:

Kolejna porcja gier, które wzbudziły zainteresowanie For2players przed Wami. Wszystkie wymienione pozycje pojawią się na targach w Essen.
Piotr Pieńkowski w Dzienniku projektanta o powstawaniu Ataku Zombie. Do tego sporo ilustracji z gry, szkice koncepcyjne i okładka planszówki.

Konkursy:

Tworząc biografię wielbłądów można wygrać Przebiegłe Wielbłądy. Konkurs na Games Fanatic trwa do niedzieli 5 października.

Wydawnictwa:

Ukazał się ostatni filmik instruktażowy do Podboju. Dzięki Galakcie wszyscy miłośnicy Warhammera 40000 mogą poznać zasady gry przedstawione w kilu materiałach wideo.
Na kilku stronach pojawiła się zapowiedź nowej gry wydawnictwa Trefl. Przed Wami informacje na temat gry Space Jam na Świecie Gier Planszowych.
Board & Dice na ZnadPlanszy prezentuje maty graczy z Dice Brewing. W materiale też wizualizacja gry i zdjęcie pudła.

1 komentarz:

  1. Zastanawiamy się nad zakupem i przetestowaniem Korsara :) Recenzja, do której link podałeś tylko mnie zachęciła.

    OdpowiedzUsuń