wtorek, 23 września 2014

Planszówkowe wieści: 1 (22-23.09.2014)

Zgodnie z zapowiedziami poczynionymi na Facebooku postanowiłem sprawdzić, czy zestawienia wieści ze stron poświęconym grom planszowym w moim wykonaniu mają rację bytu. Docelowo chciałbym, żeby pojawiały się one trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek/sobota), jednak jak będzie wyjdzie w praniu. I od razu informacja - staram się ogarniać jak największą liczbę blogów i stron, jednak coś mogło mi umknąć, dlatego jeśli pominąłem jakąś witrynę, to przepraszam. Kilku stron mogłem też nie uwzględnić przez to, że pod wpisami na nich nie ma informacji o dacie publikacji posta. Tyle słowem wstępu, przed Wami pierwsze zestawienie z 22 i 23 września.

Wideorecenzje i podcasty:

Recenzje:

Unboxingi:

  • Kategoria na razie prowizoryczna, zobaczę, czy podaż pozwoli na jej utrzymanie ;) Dzisiaj zdominowana przez PowerMilka, który wypakował Kryptos (link) oraz Kingsport Festiwal (link).

Inne:

Konkursy:

Wydawnictwa:

1 komentarz:

  1. Warhammer 40 000... Jak pięknie by to wyglądało na mojej półce... Jak dla mnie - pisz ile dasz radę, czytam większość Waszych wpisów i informacji. Wiem, rzadko komentuję, ale śledzę codziennie :) Z nowinek to powiem tyle: czekam aż gadżet Dice+ zostanie rozszerzony na inne pozycje planszówek na urządzenia przenośne. (No i trochę tańszy mógłby być...). Dzisiaj się też dowiedziałem, że gra Small World jest na androida ;) gdzie tu znaleźć czas na granie w to wszystko ? :D

    OdpowiedzUsuń